Начальник головного фінансового управління ОДА Ігор Никитюк повідомив, що сума середньомісячної заробітної плати чиновника облдержадміністрації становить 2600 гривень, а в апараті обласної ради - 3400 гривень. Про це йшлося під час 26 сесії Волиньради.
Як повідомив власкор ZAXID.NET, причиною для розголошення про видатки на утримання органів влади та місцевого самоврядування, стало звернення депутата Волинської обласної ради Валентини Касарди із фракції БЮТ.
Начальник головного фінансового управління ОДА Ігор Никитюк зауважив, що видатки на оплату транспортних послуг та утримання транспортних засобів складають 13,2 тис. грн та 16,3 тис. грн відповідно.
Щодо видатків на поточне утримання обласної державної адміністрації на 2009 рік на одного працюючого передбачено 4, 9 тис. гривень на рік. На утримання ж штатної одиниці апарату обласної ради у 2009 році - 25,8 тисяч гривень на рік. В свою чергу це в 5,3 раза більше від запланованих видатків на ОДА.