Мегазірка світового значення у сфері нових медіа-мистецтв Ервін Редл (Erwin Redl) приїде до України на запрошення "Дзиґи". Під час перших відвідин Львова у квітні австрійський майстер архітектурних світлових інсталяцій проведе лекцію-презентацію "Думки про простір" та шукатиме місце для свого проекту. Лекція-презентація робіт художника у контексті сучасного мистецтва і музики відбудеться 8 квітня у Львові у колишній трапезній Домініканського монастиря о 18:30.
У вересні Ервін Редл приїде вдруге, щоби взяти участь у "Тижні актуального мистецтва" та привезе новий фантасмагоричний об’єкт. Ервін Редл: "Моя робота рефлектує умові створення мистецтва після "цифрового досвіду". Формальний і структурний підхід до різних медіа, які я використовую, такі, як інсталяція, CD-ROM, Інтернет та звук, майже вимагають бінарної логіки, через те, що я збираю матеріал відповідно вузькому наборові самонакладених правил, що часто об'єднують алгоритми, керовану випадковість та інші методи, на які мене надихнув комп'ютерний код".
Австрійський митець Ервін Редль працює у діапазоні від музичних композицій до комп'ютерного мистецтва та рисунків. Починаючи з 1997 він зосереджується на великих світлових інсталяціях. Використовуючи абстрактну візуальну мову віртуальної реальності, світлові інсталяції художника трансформують архітектурний простір у інтенсивний фізичний досвід.
Ервін Редл народився 1963 в Австрії. Живе та працює у Нью-Йорку з 1993 року.
Художник отримав ступінь бакалавра з композиції та диплом зі спеціальності "Електронна музика" у Віденській музичній академії. В 1995 Редл отримав диплом магістра комп'ютерного мистецтва в Школі візуального мистецтва у Нью-Йорку.
Твори Редла привернули увагу національних та міжнародних мистецьких кіл. Його роботу "Matrix VI (detail)" 2002 року поміщено на фасаді Музею американського мистецтва Whitney. Роботи Ервіна Редла, створені та експоновані у Нью-Йорку, Німеччині, Франції, Австрії та Кореї.
Світлові інсталяції Редла були створені для найпрестижніших міжнародних проектів цифрового мистецтва, зокрема на найбільшому світовому форумі електронних мистецтв та культури "Ars Electonica", де отримав гран-прі.