Волонтери шукають львів’ян, які готові взяти до себе родичів поранених бійців

20:14, 4 вересня 2015

«Волонтерська Сотня Львова» просить зголоситися львів’ян, які зможуть взяти до себе родичів поранених бійців, що лікуються у військовому шпиталі. Гостям житло потрібне здебільшого на кілька місяців.

Потреба в гостинних львів’янах є завжди, розповідає координатор «Волонтерської сотні Львова» Світлана Сидоренко. Особливо, коли до шпиталю привозять нових поранених бійців. Тоді приїжджають їхні родичі, щоб у денний час надавати потрібну допомогу, а перебувати цілодобово в медзакладі їм заборонено.

«Ми ведемо такий спеціальний зошит. Записуємо родини, які можуть надати житло на поселення цих родин по догляду за хлопцями», – розповіла вона.

Уже минає рік, як для таких людей свої двері відчинила Ірина Мар’єнко. Жінка переобладнала свою художню майстерню. Додала ще одне спальне місце та створила більше затишку.

«Холодильник купили, електроплиту. Тут нічого не було, просто був коридорчик. Зробили таку міні-кухню, щоб можна було приготувати поїсти», – пригадує жінка.

За рік сім’я прихистила вже шість родин. Від двох тижнів до півроку могли тут проживати матері чи дружини військових з Чернігова, Чернівців, Київщини та Донеччини. Зараз ніхто у квартирі не живе, бо господарі ремонтують дах.

Житло для родичів потрібне здебільшого на тривалий час. Сподівається, на допомогу небайдужих і Назар Мельник. Його брат служить у 129-й бригаді. Зараз у реанімації, не відчуває ніг, тому щодня близькі роблять йому масажі. Живуть у хостелі, який оплатили волонтери та вже наступного тижня змушені шукати житло.

«Хочу звернутися, щоб львів’яни відгукнулися розташувати на цей час, щоб можна було відпочити, відновитися і перебувати тут таким сім’ям, як наша», – зазначив брат важкотравмованого бійця АТО.

Свої координати можна залишати на КПП шпиталю, або за телефоном «Волонтерської Сотні Львова» – (096) 559-16-89. Також пораненим бійцям у шпиталі потрібні теплі речі та взуття.