Восьма партія чемпіонату світу з шахів закінчилася нічиєю

Наступна партія матчу за шахову корону може стати останньою

19:03, 12 березня 2016

Восьма партія чемпіонату світу з шахів серед жінок завершилася нічиєю. Це вже шоста нічия у матчі за шахову корону. Враховуючи дві поразки Музичук, китайській шахістці для перемоги на чемпіонаті достатньо отримати 0,5 очка у наступній партії.

Зараз рахунок у матчі становить 5:3 на користь Хоу Іфань. Перемогу у чемпіонаті отримає шахістка, яка першою набере 5,5 очків. Тобто якщо Марія Музичук не переможе суперницю у наступній партії, то чемпіонат закінчиться достроково.

Перший хід у сьогоднішній партії зробили учасники «Піккардійської терції» Андрій Капраль, Ярослав Нудик та Роман Турянин. У неділю, 13 березня, шахістки отримають ще один вихідний, а наступна партія пройде 14 березня. Марічка Музичук того дня гратиме чорними фігурами.