Вулицю Збиральну у Львові відремонтують за понад 19 млн грн

Ремонт вулиці Збиральної триватиме до кінця весни 2019 року

3 вересня

Вулицю Збиральну у Залізничному районі Львові відремонтують за 19,1 млн грн. Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради 31 серпня підписав угоду із компанією «Онур конструкціон інтернешнл» щодо капітального ремонту цієї вулиці.

Замовити капітальний ремонт вулиці Збиральної, яка є паралельною до вулиці Городоцької, вдалося із другої спроби, адже перші торги відмінили. Тоді тендерний комітет відхилив пропозиції двох учасників через невідповідність поданих ними документів.

Участь у другий торгах брали три компанії, найдешевшу ціну запропонував «Онур», відтак замовник визнав компанію переможцем тендеру. ТОВ «Автомагістраль-Південь» і ТОВ «Магістраль Інжиніринг» пропонували виконати ремонт за 20 млн грн.

Відповідно до технічної документації, підрядник спершу проведе підготовчі роботи: зніме залишки старого асфальтобетонного покриття дороги, почистить технічні колодязі. На вулиці замінять підземні комунікації. У подальшому ділянку дороги, протяжністю 1 км, замостять асфальтобетонною сумішшю, тротуари – бруківкою, також змонтують вуличне освітлення.

Відповідно до укладеної угоди, у 2018 році компанія «Онур» має виконати лише перший етап робіт на 2,94 млн грн. Загалом ремонт триватиме до кінця весни 2019 року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстровано у Києві, а його власниками є громадяни Туреччини Онур та Ісхан Четінджевіз (99,77%), а також львів’янин Олег Фаріон (0,23%). Упродовж 2018 року компанія отримала замовлень на майже 3,3 млрд грн, а у 2017-му – на понад 5,3 млрд грн.

Нагадаємо, у Личаківському районі Львова після ремонту відкрили для руху трамваїв вул. Личаківську. У Сихівському районі Львова закрили на ремонт вул. Тернопільську. Тим часом Франківська райадміністрація оголосила тендер на ремонт вул. Івана Пулюя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушерок виплатити 1 млн гривень за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани
Міністр інфраструктури заявив про плани будівництва аеропорта у Мукачеві
Президентський рейтинг Тимошенко вдвічі перевищив рейтинг Порошенка
Заарештований за сутенерство лідер «Авто Євро Сили» таємно організовує протести під ЛОДА