Введення нового житла в експлуатацію в Україні скоротилося майже на третину

28 серпня

У першому півріччі цього року в експлуатацію ввели на 29% менше житлових будівель у новобудовах у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив Державний комітет статистики.

«У січні-червні 2018 року в Україні ввели в експлуатацію 3261,5 тис. м2 загальної площі житлових будівель (нове будівництво): 51,7% − в одноквартирних будинках, 48,2% – у будинках із двома й більше квартирами і 0,1% – у гуртожитках», – йдеться в повідомленні.

Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла в I півріччі 2018 року, порівняно з відповідним періодом попереднього року, зменшилась на 29,2%.

Обсяги прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становили 2070,1 тис.м2, або 63,5% від загального обсягу, у сільській місцевості – 1191,4 тис.м2 (36,5%).

Водночас, за перші шість місяців ввели в експлуатацію дачні та садові будинки нового будівництва загальною площею 195,2 тис.м2, що на 7,4% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

«Загалом в січні-червні 2018 року введених в експлуатацію житлових будівель нового будівництва (зокрема, дачні й садові будинки) становила 3456,7 тис.м2, що порівняно із січнем-червнем 2017р. менше на 27,8%», – зазначили у Держстатистики.

До слова, торік українці найбільше серед усіх інших іноземців придбали житла в Польщі. Загалом 2017 року українці придбали у Польщі квартир загальною площею 70 тис. м2, що є найбільшим показником серед всіх інших іноземців, які купували житло в цій країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів’янин Андрій Демчук став чемпіоном Європи із фехтування на візках
Апеляційний суд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві чоловіка у Львові
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»