«Якби люди працювали для людей, а не для грошей, то ми би були набагато здоровіші»

До Львова на ярмарок з’їхалися виробники органічної продукції

13:30, 20 вересня 2014

У суботу, 20 вересня, у Львові розпочався дводенний «Ярмарок органічної та натуральної продукції».

У Музеї Ідей, де проходить захід, можна не тільки продегустувати натуральні продукти, а й придбати їх за цінами виробника.

Уся продукція тут сертифікована – мед, овочі, фрукти, ягоди, сири, молоко, хліб, наливки, трави та багато іншого.

«Ми приїхали з Борислава. Маємо печериці – свіжі, мариновані, консервовані, різані, солені, сушені. Вирощуємо їх без хімії. Це натуральний, екологічно чистий продукт. Кожні три місяці продукцію перевіряють та сертифікують», – розповів ZAXID.NET учасник ярмарку Михайло Мінів.

За словами організаторів, в ярмарку беруть участь виробники органічної та натуральної продукції з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської, Одеської та Київської областей.

«Якби люди працювали для людей, а не для грошей, то ми би були набагато здоровіші і щасливіші. Це мій спосіб життя. Я роблю те, що я хочу, що я люблю, що мені подобається. Не нарікаю на життя і планую жити ще довго», – зазначив учасник ярмарку Зіновій Шалай, який займається вирощуванням малини, смородини, інших ягід та фундука. На ярмарок привіз свіжу малину, варення, наливки.

«Органічне виробництво – це елемент сталого розвитку. І ми ось такими ярмарками, заохочуванням виробників сприяємо сталому розвитку. На сьогодні дуже вагомо нашим фермерам вийти на європейський ринок. Із органічною продукцією вони можуть це зробити», – розповіла організатор ярмарку, президент Львівської міської громадської організації «Екотерра» Олена Чоловська.

На ярмарку також є майстер-класи із розмалювання дитячих дерев’яних іграшок, плетіння дідуха, варіння борщу із органічних продуктів.

Ярмарок працюватиме два дні з 11:00 до 17:00.

Органічна продукція – це продукція сільського господарства та харчової промисловості, виготовлена відповідно до затверджених стандартів, які передбачають мінімізацію використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів зростання, штучних харчових добавок, а також забороняють використання ГМО.