Дивом вцілілі юні герої. Це історія про 5 друзів, які стали героями. Молоді хлопці під обстрілом снайперів рятували поранених людей у Києві 20 лютого. Юнаків оминули снайперські кулі. Їх уже встигли назвати Янголами Інститутської.
Цим хлопцям по 18-20 років. Виросли на Сихові, ходили у сусідні школи. Друзі майже усю революцію були у Києві. Разом були і на Інститустській під час розстрілу людей.
І разом вижили. Жартують, народились у бронежилетах. Ігор Галушка серед перших починав Майдан. Пережив розгін 30 листопада. Думав, нічого жорстокішого вже не буде.
Під час першої атаки, чимало людей утекло. Хлопці розгубились, проте повернулись знову, інакше не могли.
Хлопці поверталися знову і знову. Виносили поранених та вбитих. Микола Притула з двома незнайомими хлопцями виносили вбитого майданівця.
Хлопці не боялися, розповідають, рятували людей та прикривали медиків. Все було як у тумані від пострілів, вибухів і крові, що бачили навколо.
З екіпірування у 5 друзів був один щит, лижний шолом та щитки на усіх.
Десятки людей заносили до готелю Україна. Тоді хлопці зрозуміли, що це вже не акція протесту, а війна. Юнаки зізнаються, трагічні події 20 лютого змінили їхнє життя та героями вони себе не вважають.
5 друзів, яких кровно поєднала революція, вважають себе братами. Чоловіки впевнені, якщо потрібно буде захищати Україну від агресії Росії, - вони підуть знов, разом. Ігор, Микола, Павло, Андрій та Ігор переймаються цілісністю українських земель та сподіваються, на Сході відчувають те саме.