Янукович не дозволив медикам використовувати наркотичні засоби

13:15, 29 лютого 2012

Президент Віктор Янукович ветував законопроект №9021, яким Верховна Рада дозволила використовувати медикам наркотичні засоби.

Про це в ході засідання Кабміну повідомив міністр аграрної політики й продовольства Микола Присяжнюк, пишуть "Українські новини".

За його словами, у зв'язку із цим вето 1 березня відновляється заборона на використання кетаміну для ветеринарів у приватних клініках.

Присяжнюк виступив із проханням до уряду розглянути можливість використання кетаміну ветеринарами.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, 12 січня Верховна Рада надала право фізичним особам, що здійснюють медичну та ветеринарну практику, отримувати ліцензії на здійснення господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин для проведення відповідної діяльності.

Як відомо, у січні 2011 року Кабмін включив кетамін у перелік психотропних речовин, заборонивши його використання фізособами.

У квітні 2011 року уряд затвердив відстрочку віднесення кетаміну до психотропних речовин з обмеженням обороту до жовтня, після чого продовжило відстрочку віднесення кетаміну до психотропних речовин до 1 березня 2012 року.