Політолог Вадим Карасьов вважає, що ситуація із затримкою підписання Президентом змін до закону про святкування Дня Перемоги, які передбачають розміщення червоних прапорів 9 травня на адміністративних будівлях країни, всіх влаштовує.
Таку думку він висловив у коментарі для ЛІГАБізнесІнформ.
Відповідаючи на питання, чи може цей документ взагалі не бути завізований головою держави, В. Карасьов зазначив: "Він (закон, - ред.) може з'явитися, але це вже не буде мати ніякого значення. Тому що в цій ситуації підписувати закон - це значить створювати не тільки символічні та політичні умови для розколу... але і нав'язувати вивішування червоних прапорах в тих регіонах, де місцева влада прийняла рішення їх не вивішувати".
Політолог вказав на те, що ця ситуація вигідна всім. "Президент як би не робив остаточного вибору. А невибір в даній ситуації, тобто непідписання закону, найбільш оптимальне рішення в цій ситуації. Інакше кажучи, відсутність рішення є найбільш оптимальним рішення. Ситуацію просто заморожують", - вважає В. Карасьов.
Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада України врегулювала питання використання копії прапора Перемоги під час святкування 9 травня.
Згідно із законом, прапор Перемоги може підніматися на флагштоках поряд із Державним прапором України. Закон встановлює порядок офіційного використання прапора Перемоги. Прапор Перемоги трактується в документі як "символ перемоги радянського народу, його армії та флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни".
Однак на 15.30 8 травня на сайті Президента ще не з’явилося повідомлення про те, що закон підписаний.