Ярослава Магучіх втретє поспіль стала чемпіонкою «Діамантової ліги» в стрибках у висоту

23:45, 13 вересня 2024

У п’ятницю, 13 вересня, у Брюсселі відбувся фінал легкоатлетичного турніру «Діамантова ліга». На вирішальному етапі змагань виступали дві українки: Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко (володарки золотої та бронзової медалі Олімпійських ігор в Парижі) – обидві змагалися за нагороди у стрибках у висоту. У фінал наші дівчата пробилися за підсумками шести етапів протягом сезону: Магучіх вийшла туди як перший номер заліку (32 очки), Геращенко – четвертий (25 очок).

У конкурентах українок було ще чотири спортсменки: представниці Австралії Нікола Оліслагерс та Елеанор Паттерсон (срібна та бронзова призерки ОІ-2024), віцечемпіонка Європи сербка Ангеліна Топич та Лія Апостоловські зі Словенії.

Змагання стартували з висоти у 1,80 метра, яку Геращенко подолала з другої спроби, а Магучіх пропустила. Ярослава розпочала з висоти 1,88. На 1,92 метра відсіялись Апостоловські, Топіч та Паттерсон – Магучіх взяла цю висоту з першої спроби, Геращенко – з другої (на більше її не вистачило).

Як наслідок, у дуелі за перемогу зійшлись Оліслагерс та Магучіх. Обидві спортсменки подолали позначку в 1,97 метра – українка з першої спроби, австралійка – з другої. Висоту в 1,99 метра легкоатлетки пропустили, а 2,01 метра Оліслагерс не взяла. Таким чином Магучіх виграла фінал за кількістю спроб.