ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати до себе додому. Цього разу ми знайомимо вас з п'ятьма чудовими кішками, які шукають нових господарів.
Кішка Киця з цікавим окрасом та надзвичайно лагідним муркотливим характером. Виважена та спокійна.
Сімона, молоденька киця віком близько року. Зі слів опікунів, які її принесли до нас, на вулиці киця опинилася недавно, і не пристосована до вуличного життя. Має лагідний характер, чемна.
Ксюша, молоденька киця віком близько року. Не пристосована до вуличного життя, по характеру киця лагідна, чемна.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleКиця Рижуля віком до 1 року. Красуня з бурштиновими очима. Дуже любить обійми і відразу, потрапивши на руки, муркоче.
Киця Яся зовсім молоденька - віком до 1го року. З'явилася на вулиці недавно. Швидше за все, була домашньою, на вулиці така киця не виживе. Має лагідний та спокійний характер.
ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові; тел.: (068) 535-45-45. Ще більше тварин, що чекають на нових господарів, шукайте на сайті.
Фото Іри Шелес.