Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) приступив до консалтингових робіт на ЛКП "Львівелектротранс". Цього тижня очікується завершення екологічної експертизи ЛКП "Львівелектротранс". Заходи реалізуються в межах затвердженої сесією Львівської міської ради угоди між ЄБРР, ЛКП "Львівелектротранс" і міською радою про наміри щодо підготовки кредитного фінансування в обсязі 30 млн євро. Також в межах цієї угоди Львів отримає 1,4 млн. євро ґрантових коштів, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міськради.
Експерти з Європейського банку реконструкції та розвитку останні два тижні проводили активну роботу на комунальному підприємстві. Зокрема, здійснювалась оцінка робочої документації, процедур охорони праці, утилізації відходів тощо.
"Ця експертиза є одним із трьох етапів реалізації домовленостей співпраці міської ради з Банком. Цього тижня ми очікуємо отримати перший звіт та відповідно оцінки по ньому. Окрім того, на підприємстві буде здійснено ще економічну та технічну експертизу", - зазначив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.
Нагадаємо, 25 вересня сесія Львівської міської ради затвердила угоду між Європейським банком реконструкції та розвитку, ЛКП "Львівелектротранс" і Львівською міською радою про наміри щодо підготовки кредитного фінансування. Погодження депутатів дало старт співпраці Львівської міської ради з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Ще раніше, 13 серпня 2008 року, Львівська міська рада та ЛКП "Львівелектротранс" підписали рамкову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на отримання кредитної лінії у розмірі 30 млн євро для здійснення заходів із виводу ЛКП "Львівелектротранс" на рівень прибутковості.
Рамкова угода дає старт процедурі підготовки до підписання кредитного договору для "Львівелектротранс". В цей перехідний період ЄБРР забезпечує проведення аудиту підприємства, а також розроблення плану дій по виводу підприємства на рівень прибутковості. Залучені кошти від кредитного договору планується спрямувати за двома напрямками. По-перше, на закупівлю нових трамваїв та тролейбусів, капітальний ремонт колії та контактної мережі трамваїв і тролейбусів, модернізацію системи зв’язку, заміну систем опалення та ремонт покрівель у адміністративних приміщеннях підприємств. По-друге, на заходи з підготовки загальноміської концепції розвитку інфраструктури та підвищення кредитоспроможності Львівської міської ради.