Євген Коноплянка відзначився голом у матчі за Суперкубок УЄФА

00:16, 12 серпня 2015

Український вінгер Євген Коноплянка, який у липні цього року приєднався до складу іспанської «Севільї», відзначився першим офіційним голом за андалусійців.

У матчі за Суперкубок УЄФА, який відбувався у Тбілісі, Грузія, екс-гравець «Дніпра» забив надважливий гол, зрівнявши рахунок у протистояні з «Барселоною» - 4:4.

Євген Коноплянка вийшов на заміну на 68 хв зустрічі за Суперкубок УЄФА, а вже на 81 хв матчу зумів відзначитися у дебютному матчі за іспанський клуб.

Першими у поєдинку забили гравці «Севільї» - на 3 хв зустрічі забив Банега. Однак опісля андалусійці пропустили два швидких голи від Мессі, а до свистка на перерву у воротах «Севільї» також відзначився Рафінья - 3:1.

Четвертий гол каталонців на початку другого тайму, здавалося, не залишив жодної інтриги щодо рахунку у матчі. Однак андалусійці спромоглися на яскраве повернення: на 57 хв забив Реєс, а вже на 72 хв з пенальті забив Гамейро - 4:3.

Таким чином гол Євгена Коноплянки зумів вивести гру в овертайми, де сильнішою виявилася «Барселона» - на 115 хв зустрічі Педро вивів каталонців вперед - 5:4.

До слова, цей матч за Суперкубок УЄФА став найбільш результативним в історії проведення цього Кубку. До цього жодним командам не вдалося забити 9 м'ячів у матчі за Суперкубок.