Євген Коноплянка забив «Реалу» у матчі за Суперкубок УЄФА

00:16, 10 серпня 2016

Іспанська «Севілья», у складі якої виступає український футболіст Євген Коноплянка, програла «Реалу» у матчі за Суперкубок УЄФА. Поєдинок між чинними переможцями Ліги чемпіонів та Ліги Європи завершився рахунком 3:2 на користь мадридського клубу.

Першими забили мадридці - на 21 хв зустрічі красивим ударом в дев'ятку відзначився півзахисник «Реалу» Марко Асенсіо.

«Севілья» зуміла відповісти вже наприкінці першого тайму, коли блискучу атаку своїх одноклубників вдало завершив Франко Васкес - 1:1. А на 72 хв важливий для «Севільї» гол забив українець Євген Коноплянка, який успішно реалізував пенальті - 1:2.

«Севілья» вже була близькою до завоювання другого у своїй історії Суперкубка УЄФА, однак у доданий арбітром час Серхіо Рамос зрівняв рахунок і гра перейшла в овертайми.

У першому додатковому таймі севільці залишились у меншості - отримавши другу жовту, поле покинув Тімоте Колодзейчак. Також арбітр відмінив гол Серхіо Рамоса.

Під час другого овертайму третій гол у ворота «Севільї» забив Даніель Карвахаль, завоювавши таким чином для своєї команди Суперкубок УЄФА-2016.