Євро-2012: Португальці в півфіналі зіграють з іспанцями

23:35, 23 червня 2012

23 червня у Донецьку (Україна) відбувся черговий матч чвертьфіналу Євро-2012, в якому зіграли збірні Іспанії та Франції.

Рахунок у матчі відкрили гравці збірної Іспанії на 19 хвилині. Після точної передачі від Хорді Альбу, півзахисник Хабі Алонсо точно пробив головою в протихід голкіпера збірної Франції - 1:0. Ближче до кінця першого тайму французи почали діяти більш упевнено, однак вирівняти становище їм не вдалося.

На 90 хвилині матчу іспанці заробили пенальті. Алонсо не схибив – 2:0.

Матчі півфіналу стартують 27 червня. Зокрема у першому поєдинку півфіналу на «Донбас Арені» зіграють португальці з іспанцями. Другий матч півфіналу відбудеться у Варшаві 28 червня, у якому збірна Німеччини зустрінеться із переможцем матчу між збірними Англії та Італії (поєдинок відбудеться 24 червня в Києві – ред.).

Додамо, що фінал Чемпіонату Європи з футболу 2012 року відбудеться 1 липня у Києві на стадіоні «Олімпійський».