Євро-2012: У серії пенальті Італія здолала Англію – 4:2

00:27, 25 червня 2012

24 червня у Києві (Україна) відбувся останній матч чвертьфіналу Євро-2012, у якому зіграли збірні Англії та Італії.

У першому таймі команди обмінялися декількома небезпечними моментами, з яких можна відзначити удар Даніеле Де Россі в штангу і епізод за участі Глена Джонсона, коли останній не зміг переграти Джанлуїджі Буффона з лінії вротарської. Кілька разів на ударну позицію виходив Маріо Балотеллі, але йому бракувало влучності.

У другому таймі була рівна боротьба. Відтак основний час матчу завершився в «суху».

Екстра-тайм також завершився з рахунком – 0:0.

У серії пенальті збірна Італії виявилась точнішою від Англії – 4:2. У італійців пенальті не забив Монтоліво, в Англії – Янг влучив у перекладину, а удар Коула парирував голкіпер італійців.

За Англію забили: Джеррард та Руні.

За Італію – Балотеллі, Пірло, Ночеріно, Діаманті.

Нагадаємо, що в півфінал уже вийшли футбольні команди Німеччини, Португалії та Іспанії.

Матчі півфіналу стартують 27 червня. Зокрема у першому поєдинку на «Донбас Арені» португальці зіграють з іспанцями. Другий матч півфіналу відбудеться у Варшаві 28 червня, у якому збірна Німеччини зустрінеться із збірною Італії.

Додамо, що фінал Чемпіонату Європи з футболу 2012 року відбудеться 1 липня у Києві на стадіоні «Олімпійський».