Євро-2016: Чорногорія отримала технічну поразку через сутички у матчі з Росією

19:42, 8 квітня 2015

УЄФА зарахував технічну поразку збірній Чорногорії у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи-2016 з командою Росії, повідомляє ТАСС.

Чорногорську збірну також покарали двома матчами без глядачів. У свою чергу, Російський футбольний союз за поведінку своїх уболівальників заплатить штраф у розмірі €25 тис.

Таким чином, російська збірна отримала три очки і займає третє місце у відбірковій групі G. Лідирує Австрія, другою йде Швеція, а Чорногорія залишилася на четвертій сходинці.

Нагадаємо, 27 березня матч між Чорногорією і Росією зупинили через хуліганську поведінку фанатів. На першій хвилині матчу в голкіпера російської збірної Ігоря Акінфєєва кинули фаєр, після чого зустріч перервали на 40 хв, проте потім відновили. У другому таймі за рахунку 0:0 вболівальники знову стали кидати на поле сторонні предмети, через що суддя остаточно зупинив матч.

Пізніше УЄФА порушив також справу проти Російського футбольного союзу за хуліганську поведінку росіян, які палили фаєри, кидали на поле заборонені предмети, а також принесли на трибуни заборонену символіку, зокрема, прапор Новоросії.