Євро-2016: УЄФА відкрив справу проти росіян за зірваний матч Чорногорія-Росія

22:14, 30 березня 2015

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відкрив дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу (РФС) після матчу кваліфікації Євро-2016 між збірними Чорногорії та Росії, передає Lenta.ru.

Справу порушили у зв'язку з тим, що російські вболівальники кидали фаєри та інші сторонні предмети на поле. За аналогічні правопорушення з боку фанатів відкрили справу щодо Футбольного союзу Чорногорії.

Нагадаємо, поєдинок кваліфікаційного раунду до Євро-2016 у Подгориці між збірними Чорногорії та Росії призупинили на першій хвилині після того, як кинутий з трибуни фаєр влучив у голкіпера російської збірної Ігоря Акінфєєва. Воротар отримав опік шиї.

На 66-й хвилині за рахунку 0:0 капітан російської збірної Роман Широков не реалізував пенальті. Після цього у гравця збірної Росії Дмитра Комбарова з трибун кинули сторонній предмет, ймовірно, ніж. Рефері вирішив остаточно зупинити гру.