Євро-2016: збірна Хорватії не втримала перемогу у матчі з Чехією

20:55, 17 червня 2016

У другому турі групового етапу Євро-2016 збірна Хорватії розійшлась миром із Чехією, зігравши з рахунком 2:2.

Хорватська команда зуміла відкрити рахунок на 37 хв матчу - відзначився Іван Перішич. А вже всередині другого тайму Іван Ракітіч вийшов один на один із Петером Чехом і вдало перекинув м'яч повз чеського голкіпера - 0:2.

Чехи змогли повернути інтригу в матчі аж в останній чверті зустрічі, коли Мілан Шкода забив головою у дальній кут - 1:2.

На 87 хв матчу гру довелось призупинити, оскільки хорватські вболівальники закидали поле петардами і фаєрами.

Вже у додатковий час через гру рукою Домагоя Віди арбітр зустрічі призначив пенальті, яке вдало реалізував Томаш Нецід - 2:2.

Наразі збірна Хорватії залишається лідером групи D, маючи у своєму активі одну перемогу та одну нічию. Також у цій групі відбудеться ще один матч другого туру між збірними Іспанії та Туреччини, який розпочнеться 17 червня о 22.00.