Євро-2016: збірна України мінімально поступилась Іспанії

08:50, 28 березня 2015

В іспанській Севільї відбувся відбірковий матч до Євро-2016 між збірними Іспанії та України, в якому перемогу святкували господарі поля з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі вдалося забити 22-річному нападнику Альваро Мората, який відзначився на 28 хв матчу.

Варто додати, що у розташуванні української збірної впродовж матчу довелося зробити три вимушені заміни. У першому таймі через ушкодження коліна поле покинув Роман Зозуля, якого змінив Артем Кравець, всередині другого тайму Тараса Степаненка замінив Денис Гармаш, а вже наприкінці поєдинку Артем Кравець отримав розсічену травму голови і замість нього вийшов Філіп Будківський.

Найвищу оцінку серед гравців української збірної отримав Руслан Ротань, який кілька разів був близький до реалізації гольових моментів. На диво непомітними у грі виявилися лідери української збірної - Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка.

За результатами п'ятого туру відбіркового циклу до Євро-2016 збірна України посідає третє місце із 9-ма очками в активі. Лідерство у групі продовжують зберігати словаки, які виграли п'ять матчів з п'яти. Із 12-ма очками на рахунку збірна Іспанії займає друге місце в групі.

Турнірна таблиця групи С, відбір до Євро-2016. Джерело: Футбол 24

Наступний матч відбіркового циклу до чемпіонату Європи національна команда України проведе на «Арені Львів» - 14 червня українці прийматимуть у Львові збірну Люксембургу.