Євробаскет-2015: збірна України зазнала поразки від Чехії

11:17, 7 вересня 2015

У своєму другому поєдинку на Євробаскеті-2015 збірна України програла команді Чехії з рахунком 64:78, передає XSPORT.

Старт зустрічі українська збірна провалила пропустивши ривок чехів 6:0, який змусив головного тренера Євгена Мурзіна взяти швидку «хвилину».

Тайм-аут пішов на користь Джерому Рендлу, який на деякий час взяв гру в свої руки. Захисник кілька разів знайшов партнерів фірмовими скидками і сам відзначився точним кидком, що дозволило українській команді єдиний раз в цьому поєдинку зрівняти рахунок.

Головною проблемою для збірної України в першому періоді стали фаст-брейки чеської збірної, яка раз за разом безкарно тікала у відрив. Лідер збірної Чехії Ян Весели розбирався в нашій трисекундній, де не зустрічав належного опору від українських баскетболістів. Не особливо проявляв активність на початку поєдинку і головний герой матчу з Литвою Кирило Фесенко, якого вже на 4-й хв зустрічі нагородили двома фолами.

Збірна України так і не зуміла жодного разу в цьому матчі вийти вперед. Відпустивши суперника в першій чверті наша збірна лише дозволяла чехам збільшувати перевагу в рахунку.

Нагадаємо, що у першому поєдинку на Євробаскеті-2015 збірна України поступилась литовцям з рахунком 68:69. Наступним суперником українців стане збірна Естонії.