Євромайданівці пікетують СБУ та Генпрокуратуру

11:55, 7 лютого 2014

Близько тисячі мітингувальників пікетують будівлю Служби безпеки на вулиці Володимирській у центрі Києва.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Мітингарі вимагають від керівництва СБУ розібратися «із сепаратистськими заявами Верховної Ради Криму», викраданнями людей, а також з політично вмотивованими переслідуваннями опозиціонерів.

Активісти тримають у руках державні прапори України, а також партійні прапори «Батьківщини», УДАРу та «Свободи».

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Рух автотранспорту на Володимирській не перекривали, люди розмістилися на пішохідній частині вулиці.

Окрім того, близько 50 людей зібралося під будівлею Генпрокуратури на вул. Різницькій у Києві. Вони вимагають припинити політичні репресії та звільнити усіх політв'язнів.

Люди стоять навпроти входу до будівлі, б'ють в барабани і скандують : «Вимагаємо чесного суду» та «Ні поліцейській державі», повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ». У багатьох на руці пов'язка з написом «Вільні люди. 14-та сотня самооборони».

Тим часом, нагадаємо, генпрокурор Віктор Пшонка зараз перебуває у відпустці.