Юлія Джима та Олена Підгрушна фінішували у топ-10 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу

17:12, 15 лютого 2017

Дві українські біатлоністки потрапили у десятку найсильніших за результатами індивідуальної гонки на чемпіонаті світу, що триває в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима та Олена Підгрушна допустили по два промахи, посівши 9 і 10 місце відповідно.

У свою чергу, на 23-му місці опинилася Ірина Варвинець, стрільба якої була найкращою серед українок - лише один промах. Анастасія Меркушина, яка двічі схибила під час індивідуалки, посіла 33 місце.

Чемпіонкою світу у цій дисципліні стала німкеня Лаура Дальмаєр, яка допустила один промах на першому вогневому рубежі. Срібною призеркою гонки теж з одним промахом у пасиві стала чеська біатлоністка Габріела Коукалова. Бронзу завоювала італійка Алексія Рунггальдьє, яка відстрілялась на нуль.