Юнацька збірна із футзалу розгромила «Львів Юнайтед» на «Кубку Львівщини»

17:23, 7 вересня 2016

У Львові стартував традиційний Всеукраїнський турнір із футзалу «Кубок Львівщини». Цьогоріч його масштаби скромніші, ніж зазвичай. На змагання не приїхали закордонні гості. Та й тривають старти не тиждень, а лише 4 дні.

Однак турнір зібрав багато молодих і амбітних колективів. Розпочався «Кубок Львівщини» дуеллю між збірною U-19 та аматорською командою «Львів Юнайтед». Рахунок у матчі відкрили «синьо-жовті» на 2-й хвилині. Невдовзі капітан збірної Василь Кефа, прийнявши м’яч після довгої передачі голкіпера, з півоберта розстріляв ворота львів’ян. 2:0 – підсумок першого тайму.

Автор другого голу зазначив: «Ми знаємо, що наш суперник – одна з найкращих команд Львова. Тому ми готувалися дуже серйозно, поставилися до гри так само. І маємо відповідний результат».

По перерві юнаки продовжують домінувати на майданчику. На 24-й хвилині воротар львів’ян відбив удар зі стандарту. Проте збірник Карбула швидко зорієнтувався і відправив м’яча під поперечку – 3:0.

«Юнайтед» заробив право на дабл-пенальті, але не зумів реалізувати його. Натомість «синьо-жовті» провели блискавичну контратаку – 4:0. Львів’яни йдуть ва-банк, граючи із 5 польовими гравцями. Однак ризик не виправданий, і вони пропускають ще двічі.

6:0 – молодь тріумфує. Наставник збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов розповів: «Задоволений самовіддачею і бажанням своєї команди. Це не дивно, адже хлопці молоді. Звісно, їм хочеться грати і перемагати! Ні до кого претензій немає! Це найближчий резерв молодіжної збірної, а там і основної. Тому хлопцям треба набиратися досвіду, звикати до форми збірної, щоби потім безболісно перейти в головну команду і підсилити її».

«Кубок Львівщини» відбувається під час перерви в Екстра-лізі через участь дорослої національної збірної у Мундіалі. До речі, на чемпіонат світу двох гравців (Миколу і Михайла Грицин) і тренера (Валерія Легчанова) делегувала львівська «Енергія».

Для «зелено-білих» «Кубок» є важливим етапом підготовки до Єврокубка.