«Ювентус» переміг «Реал» у першому півфіналі Ліги чемпіонів

10:47, 6 травня 2015

Туринський «Ювентус» обіграв мадридський «Реал» у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Зустріч у Турині завершилася з рахунком 2:1 на користь італійців.

Першими в рахунку повели господарі - на восьмій хвилині гол у ворота мадридців забив нападник «Ювентуса» Альваро Мората. М'яч у відповідь на 27-ій хв оформив Кріштіану Роналду - португалець головою забив гол у порожні ворота після передачі Хамеса Родрігеса. Однак «Ювентус» виявився сильнішим - у другому таймі Тевес точно реалізував пенальті і закріпив рахунок 2:1.

Матч-відповідь відбудеться 13 травня у Мадриді. В іншому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів змагаються «Барселона» і «Баварія», які зустрінуться вже сьогодні, 6 травня, в Іспанії.