«Ювентус» розгромив «Барселону» у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

23:38, 11 квітня 2017

У першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів туринський «Ювентус» здолав каталонську «Барселону» з рахунком 3:0.

Під час зустрічі у Турині дублем відзначився молодий аргентинський нападник Пауло Дібала - гравець забив на 7-ій та 22-ій хв зустрічі.

Третій гол «Ювентусу» у ворота каталонців реалізував досвідчений італійський захисник Джорджо К'єлінні, який ударом голови забив на 55 хв матчу.

Нагадаємо, що у цей же вечір, 11 квітня, у Дортмунді через теракт перенесли чвертьфінальну зустріч Ліги чемпіонів «Боруссія» - «Монако».

За кілька годин до матчу перед автобусом з командою і тренерами «Боруссії» прогримів вибух. Футболісти не постраждали, лише захисник Марко Бартра відбувся незначними ушкодженнями руки.

Зустріч «Боруссія» - «Монако» перенесли на 12 квітня о 19:45.