З актора Кевіна Спейсі зняли звинувачення у сексуальних домаганнях

Прокурор округу Лос-Анджелес послався на термін давності

5 вересня

Прокуратура відмовилася висувати звинувачення актору Кевіну Спейсі у сексуальних домаганнях, з моменту яких пройшло понад 25 років. Про це повідомляє портал TMZ.

Прокурор округу Лос-Анджелес послався на термін давності передбачуваних злочинів, що сталися на початку 90-х років. 23 серпня Спейсі став фігурантом ще однієї справи про зґвалтування. Розслідування також проводяться у Великобританії, де проти актора висунуто шість звинувачень.

Попри відмову прокурора звинувачення фактично зруйнували кар'єру актора. 21 серпня фільм «Клуб мільярдерів» (Billionaire Boys Club) за участю Кевіна Спейсі за перший вікенд американського прокату зібрав лише $618. Це перша картина зі Спейсі після скандалу зі звинуваченнями артиста в сексуальних домаганнях.

Раніше він був виведений з акторського складу серіалу «Картковий будиночок», а всі сцени з ним у драмі «Всі гроші світу» Рідлі Скотта були перезняті з Крістофером Пламмером. Восени 2017 року Кевіна Спейсі звинуватили в домаганнях щонайменше 15 осіб, в тому числі зять короля Норвегії, дев'ять колег, які працювали над серіалом «Картковий будиночок», і актор з серіалу «Стартрек» Ентоні Репп, якому тоді було 14 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Єдиного суддю Турківського райсуду затримали на хабарі в 1000 євро
Апеляційний суд вперше зобов’язав знести незаконну багатоповерхівку у Львові
Внаслідок пожежі у Тернополі загинув 97-річний актор Петро Ластівка
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ