З Нацмузею історії ВВВ заберуть експозицію про ОУН-УПА

11:36, 13 липня 2010

Експозицію про ОУН-УПА приберуть з Національного музею історії Великої Вітчизняної війни. Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони на депутатський запит народного депутата від комуністів Євгена Царькова.

На початку червня Царьков звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова та міністра оборони Михайла Єжея з проханням розглянути питання про неправомірність розміщення в залі Партизанської слави Національного музею історії Великої Вітчизняної війни експозиції, присвяченої ОУН-УПА, - повідомляє офіційний сайт КПУ.

У Міністерстві оборони задовольнили прохання Євгена Царькова і пообіцяли прибрати експозицію.

Нагадаємо, Компартія 5 травня провела в Ужгороді пікет з вимогою скасувати укази президента Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України Роману Шухевичу та Степанові Бандері.

Акція пройшла біля пам'ятника Тарасові Шевченку і тривала годину. Комуністи тримали у руках червоні прапори, а також гасла: "Бандера – не герой!", "ОУН-УПА в нашому краї не було і не буде!", "Молодь Закарпаття – проти фашизму!".

Нагадаємо також, що фракція КПУ пропонує ухвалити проект постанови про вшанування жертв ОУН-УПА.