«Муніципальна дружина» у Львові розширить свою діяльність

18:44, 28 грудня 2015

У 2016 році ЛКП «Муніципальна дружина» працюватиме у Львові за 6 напрямками, розповів директор підприємства Юрій Діль. Щоправда, основною функцією ЛКП була і залишається охорона громадського порядку та охорона комунального майна.

Загалом же, як передає прес-служба Львівської міськради, відповідно до напрямків роботи створять і 6 відділів «Муніципальної дружини»:

1. Відділ евакуації транспортних засобів уже працює, є основним, завдяки йому підприємство заробляє кошти. «Рішення про евакуацію приймаємо не ми, а викликаємо патрульних, які складають протокол, викликають евакуатор. Йдеться про надання послуг з переміщення транспортного засобу», – уточнив Юрій Діль.

2. Відділ охорони об’єктів займатиметься охороною і комунальної, і приватної власності, а також охороною масових заходів.

3. Відділ протидії стихійній торгівлі. Зараз у цьому відділі працює близько 50 людей. Його планують переформатувати, щоденно тут працюватиме 25-35 працівників, які матимуть зі собою фотоапарати, адмінпротоколи. «У зв’язку з тим, що ми не можемо свідчити особу, будемо просити створювати комісії з представників адміністрацій, представників поліції. Цей відділ є досить важким», – зазначив Юрій Діль.

4. Відділ контролю за об’єктами благоустрою. По суті, це той самий відділ охорони громадського порядку, який працює сьогодні.

5. Відділ швидкого реагування. «Це відділ, який реагує на всі виклики від охорони об’єктів. У нас є спецзв’язок, на об’єктах є рації, ми слухаємо канали громадських активістів, маємо свій канал Центру безпеки міста. Відтак група швидкого реагування за повідомленням будь-якого каналу виїжджає на подію. Але основне їхнє завдання – це виїзд на виклик з об'єкту. У цьому відділі працює 21 колишній учасник АТО», – розповів Юрій Діль.

6. Відділ «Ситуативний центр». За словами Юрія Діля, власне, цей відділ мав би розвиватися найбільше в наступні роки, зокрема згадав про систему відеонагляду, якими облаштовують міські вулиці.

«На сьогодні в тестовому режимі ми бачимо дані з камер відеоспостереження, які встановив «Львівавтодор» вздовж 2-го трамвайного маршруту, та деяких в центрі міста, з деяких камер силових структур та з площі перед Оперним театром, де стоїть ялинка. Ситуативний центр – це попередження порушення, він скерований на те, щоб місто і мешканці розуміли, що вони у безпеці», – зазначив Юрій Діль.