З України депортували грузинського "злодія в законі"

14:45, 9 серпня 2012

За межі України депортували 48-річного грузинського "злодія в законі", відомого в кримінальних колах під прізвиськом Жора Ланчхутський.

Як повідомляє прес-служба МВС, кримінального авторитета затримали кілька днів тому у Києві.

За даними оперативників, Ланчхутський намагався контролювати та координувати дії етнічних злодійських груп, званих у народі кишенькарями та барсеточниками, пише Українськ правда.

Раніше судимий за оборудки з наркотиками "злодій в законі" перебував на території України незаконно майже рік.

При перевірці з'ясувалося, що українського громадянства він не отримував. Сам він каже, що приїхав до Києва на лікування.

Після затримання і спілкування з київськими суддями Георгія Жгенті депортували на батьківщину. На територію України йому заборонено в'їжджати упродовж трьох років.