З викупленим мерією конем Орликом у парку «Знесіння» поселили ще двох козенят

Їх привезли з того самого села, що і Орлика

10 липня

Кінь Орлик, якого зооактивісти викупили в господині на Сколівщині, живе у парку «Знесіння» вже третій день. Сюди його доставили у неділю, 8 липня. Впродовж цього часу тварина живе у кутку, де росте ряст і тече вода. Тварину врятував активіст ГО «Еко Zахист» Орест Залипський. У селі Верхня Рожанка хлопець випадково дізнався, що одна з тамтешніх жительок хоче здати Орлика на забій.

«Ми з нею домовилися, що за ціною м'яса якраз і відкупимо коня. Вона була не проти, навіть зраділа такій ідеї. Пригадую, як ми вели його у спеціальний фургон для перевезення тварин, він розплакався, був неспокійний, а коли зрозумів, що з ним усе буде гаразд, то став спокійнішим», каже екоактивіст.

Окрім порятунку, Орлик отримав нових друзів. Компанію йому складають двомісячні козенята Ярка та Зоряна. До слова, їх зоозахисники купили в тому ж селі, де врятували коня. Відтак зоокуток у парку поповнюватимуть, щоби привабити туристів.

«Ми плануємо створити відділ, який буде займатися тваринами. Такі «жителі» це, можливість відволіктися, погодувавши їх або покатавшись верхи», каже директорка регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Уляна Тарас.

Зазначимо, що коня Орлика викупили коштом міста. Наразі він мешкає у невеличкій стайні на території «Знесіння». Проте через декілька місяців його переведуть в бокс, де облаштують конюшню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона