З Заходу видачі немає

30 січня 2014

Війна в Україні триває. Саме війна, тому що Янукович та Партія регіонів наразі лише вдають, що шукають шляхи мирного врегулювання. Скандальні закони відмінені, але не підписані Януковичем. Закон про амністію - фарс. Боротьба має продовжуватись і повинна з новою силою розгорітись у регіонах, але активістам Півдня та Сходу треба мати тил, куди можна відступити у разі початку переслідувань.

Ситуація у Києві знову напружена. Силовиків продовжують стягати у столицю. Їм підвозять зброю та боєприпаси. Попри це все влада все ще знаходиться не у кращій ситуації. Міліції та спец призначенців не вистачає. Міліціонери хворіють, та відмовляються нести службу. Через відправку внутрішніх військ у Київ, підконтрольні владі області залишаються без належного силового прикриття, про що, зокрема, свідчать новини про організацію владою загонів самооборони з місцевих «козаків» та тітушек.

Чим більше сил стягне на себе столиця, тим легше буде організувати протестні акції у цих регіонах. Я спілкувався з великою кількістю людей, які готові підключитись до цих акцій, але… Люди бояться, що у разі невдачі до них та їх сімей будуть застосовані репресії. Тому я звертаюсь до влади міста Львова, обласних, та міських депутатів та мешканців Західної України з проханням виступити із заявою, якою ми зможемо гарантувати біженцям бодай якусь допомогу. (Тимчасове житло, фінансову допомогу, працевлаштування).

Свої пропозиції прошу залишати у коментарях, під цим блогом.

Вибачте, якщо не зможу відповідати відразу. Я зараз у Києві, і не маю постійного доступу до Інтернету.

З повагою

Влад 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії
Синоптики прогнозують значне похолодання на заході України