З Заходу видачі немає

30 січня 2014

Війна в Україні триває. Саме війна, тому що Янукович та Партія регіонів наразі лише вдають, що шукають шляхи мирного врегулювання. Скандальні закони відмінені, але не підписані Януковичем. Закон про амністію - фарс. Боротьба має продовжуватись і повинна з новою силою розгорітись у регіонах, але активістам Півдня та Сходу треба мати тил, куди можна відступити у разі початку переслідувань.

Ситуація у Києві знову напружена. Силовиків продовжують стягати у столицю. Їм підвозять зброю та боєприпаси. Попри це все влада все ще знаходиться не у кращій ситуації. Міліції та спец призначенців не вистачає. Міліціонери хворіють, та відмовляються нести службу. Через відправку внутрішніх військ у Київ, підконтрольні владі області залишаються без належного силового прикриття, про що, зокрема, свідчать новини про організацію владою загонів самооборони з місцевих «козаків» та тітушек.

Чим більше сил стягне на себе столиця, тим легше буде організувати протестні акції у цих регіонах. Я спілкувався з великою кількістю людей, які готові підключитись до цих акцій, але… Люди бояться, що у разі невдачі до них та їх сімей будуть застосовані репресії. Тому я звертаюсь до влади міста Львова, обласних, та міських депутатів та мешканців Західної України з проханням виступити із заявою, якою ми зможемо гарантувати біженцям бодай якусь допомогу. (Тимчасове житло, фінансову допомогу, працевлаштування).

Свої пропозиції прошу залишати у коментарях, під цим блогом.

Вибачте, якщо не зможу відповідати відразу. Я зараз у Києві, і не маю постійного доступу до Інтернету.

З повагою

Влад 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини