11 серпня упродовж дня у Львові трапилось три аварії за участю трамваїв. У двох випадках, на щастя, обійшлося лише пошкодженими автомобілями – ніхто з водіїв не постраждав.
Ще одна аварія трапилася у післяобідній час, приблизно о 16:45, на перехресті вулиць Винниченка та Личаківської. За словами чергового працівника ДАІ, водія автомобіля із тілесними ушкодженнями з місця аварії забрала «швидка». Його автомобіль затиснуло поміж трамваєм та іншим автомобілем у той час як він намагався повернути ліворуч на вул. Личаківську. Трамвай в'їхав у дверку автомобіля зі сторони водія.
Аварія на перехресті вулиць Винниченка та Личаківської
Наразі детальнішої інформації про його стан та характер отриманих травм немає.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google
ДТП на вулиці Городоцькій
ДТП на вулиці Івана Франка
Ще дві незначних ДТП за участю трамваїв, у яких, на щастя, ніхто не постраждав, сталися у проміжку часу від 12:00 до 13:00 на вулиці Івана Франка, де трамвай пошкодив автомобіль таксі, та поблизу церкви Анни на вулиці Городоцькій. Там, за словами очевидців, маршрутка «підрізала» трамвай №6.
Причини аварій та винуватців встановлять правоохоронці. Але судячи з фото, у всіх випадках порушили правила дорожнього руху водії автомобілів, які не надали певагу в русі трамваям. У випадку із таксі водій, схоже, припаркував свій автомобіль на проїжджій частині дуже близько до трамвайної колії.
Фото зі спільноти "Варта 1"