За парти львівських шкіл цьогоріч сіли більше 9 тисяч першокласників

Така кількість є рекордною за останні 10 років

3 вересня

Станом на 3 вересня до 117 львівських шкіл пішли 9080 першокласників. Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради. Також там зазначили, що така кількість тих, хто вперше сіли за парти, на понад 700 більша, ніж торік і є рекордною за останнє десятиліття.

Цього року більшість загальноосвітніх закладів відсвяткували День знань саме у понеділок. Формат урочистостей кожен обирав за власним бажанням. Наприклад, у школі №17, що розташована на вулиці Мельника, початок нового навчального року зустріли лінійкою, на якій «завели» до класів 39 першокласників. Такий формат святкування підтримали і батьки, і учні.

«Я якраз хотіла, щоби була лінійка, для мене це символізує Свято знань і налаштовує на навчання», ‒ каже п'ятикласниця Єлизавета.

Лінійку, однак півгодинну, влаштували на подвір'ї школи №88 (НВК «Школа першого ступеня-гімназія»), що на Лисинецькій, 3. Після першого дзвінка 90 новоприбулих учнів одразу сіли за парти, щоби послухати уроки толерантності й патріотизму. Це, до слова, рекомедація Міністерства освіти і науки України в межах концепції «Нової української школи». Згідно з нею, діти отримуватимуть знання завдяки пізнавальним іграм та більше часу спілкуватимуться одне з одним.

До реформи педагогів у цьому навчальному закладі готували півроку. Протягом цього часу вони проходили спеціальне навчання, а опісля в режимі онлайн складали іспити. «Вчителі креативно підходять до підготовки уроків, змінюють стиль свого викладання, є активними учасниками навчального процесу і задіюють в нього не тільки дітей, а й соціальні служби та психологів», ‒ розповіла в.о. директора НВК «Школа першого ступеня-гімназія» Олена Диговець.

Щодо шкіл Львівщини, то перший урок там був присвячений патріотичним темам: «Я люблю свою країну» або «Діти об'єднують Україну». Слухали тематичні заняття понад 270 тисяч першокласників області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента
Петро Порошенко запізнився на урочисте відкриття 25-го Book Forum у Львові на 50 хв.
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки