За підпал сухої трави на Львівщині оштрафували двох людей

20 квітня

Вчора, 19 квітня, на Перемишлянщині затримали двох паліїв сухостою. На порушників накладено штрафи. Про це інформує Держекоінспекція у Львівській області.

Екологи спільно із працівниками Перемишлянської райдержадміністрації та поліції проінспектували територію Боршівської, Чемеринецької, Білецької, Дунаївської та Вовківської сільських рад.

За результатами рейдової перевірки, інспектори зафіксували факти незаконного спалювання залишків сухої трави. У підсумку двох порушників притягнули до адміністративної відповідальності. Кожен з них отримав штраф по 170 грн.

Зазначимо, що палії отримали мінімальну суму штрафу. Зараз такий злочин карається сумою від 170 до 340 грн. Але Міністерство екології та природних ресурсів України пропонує збільшити штрафи за випалювання рослинності до 6120 грн.

Внаслідок спалювання сухої трави на Львівщині масово виникають пожежі в екосистемах. Це шкодить фауні, а також здоров'ю людей. Також вже є жертви спалювання трави і серед людей. Неконтрольований вогонь може швидко перекинутись і на споруди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня