За підпал сухої трави на Львівщині оштрафували двох людей

20 квітня

Вчора, 19 квітня, на Перемишлянщині затримали двох паліїв сухостою. На порушників накладено штрафи. Про це інформує Держекоінспекція у Львівській області.

Екологи спільно із працівниками Перемишлянської райдержадміністрації та поліції проінспектували територію Боршівської, Чемеринецької, Білецької, Дунаївської та Вовківської сільських рад.

За результатами рейдової перевірки, інспектори зафіксували факти незаконного спалювання залишків сухої трави. У підсумку двох порушників притягнули до адміністративної відповідальності. Кожен з них отримав штраф по 170 грн.

Зазначимо, що палії отримали мінімальну суму штрафу. Зараз такий злочин карається сумою від 170 до 340 грн. Але Міністерство екології та природних ресурсів України пропонує збільшити штрафи за випалювання рослинності до 6120 грн.

Внаслідок спалювання сухої трави на Львівщині масово виникають пожежі в екосистемах. Це шкодить фауні, а також здоров'ю людей. Також вже є жертви спалювання трави і серед людей. Неконтрольований вогонь може швидко перекинутись і на споруди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 листопада
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині