За рік Львів заробив майже ₴20 млн завдяки рекламі

15:39, 27 жовтня 2017

У 2017 році до міського бюджету Львова надійшло 19,8 млн грн за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних конструкцій. Про це розповіла в.о. керівника КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків.

До цих коштів також входить сплата штрафів за самовільне встановлення конструкцій та сплата пені за несвоєчасне внесення оплати.

Додамо, що цього року у Львові демонтувати 1,8 тис. незаконних рекламних конструкцій. Вони були встановлені без дозволу, або ж мали прострочений термін дії дозволу. Працівники «Адміністративно-технічного управління» демонтували 353 вивіски, з яких 76 – вивіски з рекламою алкоголю.

Додамо, що 6 квітня цього року Львівський окружний адміністративний суд скасував «Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові», що унеможливило проведення демонтажів самовільно встановлених вивісок. У жовтні, розглянувши апеляційні скарги виконавчого комітету ЛМР та КП «Адміністративно-технічне управління» на постанову суду, Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив їх.

«Зараз є відновлений порядок, і ми будемо продовжувати здійснювати демонтажі та скеровувати вимоги. В роботі вже перебувають 695 вивісок, які встановлені незаконно», - наголосила в.о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків.

Нагадаємо, що єдиною підставою для встановлення рекламної конструкції у Львові є її дозвіл, виданий виконавчим комітетом ЛМР, або ж лист на відповідність малих архітектурних форм порядку та узгоджений паспорт малих архітектурних форм, якщо це вивіска. Конструкція, встановлена без належно оформлених документів, підлягає демонтажу. Власник рекламної конструкції, оплативши витрати за демонтаж, транспортування та зберігання, може повернути демонтовану конструкцію. У разі повторного самовільного встановлення рекламного засобу за адресою, де він вже був демонтований силами КП «Адміністративно-технічне управління», витрати на демонтаж, транспортування та зберігання такого рекламного засобу постійно відшкодовуються суб’єктом господарювання у п’ятикратному розмірі.