За тиждень на кір захворіло майже 500 мешканців Львівщини

До лікарні госпіталізували 323 хворих, серед яких 235 дітей

12 листопада

На Львівщині захворюваність на кір й надалі продовжує зростати. За минулий тиждень це вірусне захворювання діагностували у 489 мешканців області (попереднього тижня – 299). Серед хворих 373 дитини і 116 дорослих. 323 хворих госпіталізовані до лікарень, серед яких 235 дітей, повідомила ZAXID.NET лікар-епідеміолог львівського обласного лабораторного центру Любомира Бойко.

Минулого тижня на Львівщині зареєстровано 10 спалахів кору серед школярів, з них п’ять у Львові – ЗСШ №40, 74, 48, 32 і 78. У районах області – у школах в ЗСШ №11 у Стебнику, Турці, с. Блажів Самбірського району, смт Івано-Франкове Яворівського району, с. Муроване Пустомитівського району.

За словами Любомири Бойко, навчання наразі призупинено у ЗСМ №74, що у смт Рудне, ЗСШ № 1 у с. Зимна Вода Пустомитівського району і у с. Блажів Самбірського району.

Станом на 9 листопада, як повідомив Олег Когут, заступник директора львівського обласного лабораторного центру, на Львівщині на кір захворіло майже 8 тис. мешканців області, торік на весь рік – 92. В Україні від початку року на кір захворіло вже понад 36 тис. громадян.

Нагадаємо, кір – небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Діти і дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, є у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація. Вакцина, за словами головного епідеміолога Львівщини Наталії Тімко, на Львівщині є - хороша, бельгійська і в достатній кількості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Запровадження воєнного стану в окремих областях підтримала лише третина українців
Через аварію на тепломережі Новий Львів залишився без опалення
Через невиплату зарплати 97 гірників шахти «Лісова» на Львівщині оголосили «підземний» страйк
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ