За вихідні у Львові кількість хворих на грип зменшилась вдвічі

Загалом у області від початку епідсезону кількість хворих майже вдвічі перевищила епідпоріг

12:51, 8 лютого 2016

Упродовж вихідних, 6 та 7 лютого, у Львові кількість звернень до медиків від хворих на грип та ГРВІ впала вдвічі. За даними держсанепідслужби у Львівській області, у суботу до лікарів звернулись 556 людей, з них 208 дітей. У неділю зареєстрували 360, з них 181 дитину.

До порівняння, день перед тим, у п’ятницю до лікарів із симптомами грипу та ГРВІ звернулось 1009 людей, з них 592 дитини. А на початку тижня, у понеділок, за допомогою медиків звернулось майже дві тисячі людей.

Загалом за минулий тиждень лікарі зареєстрували 8871 хворого у Львові, з них 3337 дітей. Попереднього тижня за допомогою до медиків звернулись 9005 людей, і з них 3971 – діти до 17 років.

Тенденція на спад захворюваності спостерігається не тільки у Львові, а у  всій області. У Львівській області за підсумками минулого тижня на грип та ГРВІ захворіли 29718 людей, в порівнянні із 32557 випадків  за попередній тиждень кількість хворих зменшилась на 8,72%.

Майже у половині випадків хворі – це діти до 17 років. За минулий тиждень у всій області захворіли 14775 дітей. В Загальному від початку епідеміологічного сезону у Львівській області епідпоріг перевищений на 43%. 

Найвищий рівень захворюваності спостерігається у Бродівському, Жовківському, Сколівському, Радехівському, Сокальському районах та у місті Борислав. Також минулого тижня зафіксований один випадок смерті від грипу у Сколівському районі.

Всього лабораторно підтверджено 10 летальних випадків. П'ять з них - у Львові, два випадки у - Сколівському районі та по одному у містах Борислав, Червоноград та у Городоцькому районі.

Нагадаємо, через перевищення епідеміологічного порогу у Львові школярі пішли на вимушені канікули із 27 січня до 5 лютого. 

Як розповіла ZAXID.NET в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, школярі відпрацюють пропущені уроки за рахунок весняних канікул. За її словами, канікули скоротять зі семи до чотирьох днів. Також навчальну програму рекомендують вивчати за ущільненим графіком і призначати додаткові уроки. Відпрацьовувати уроки в суботу управління освіти не рекомендує, однак кожна школа вирішуватиме сама, як наздогнати пропущені години.