Мешканець Берегова викликав «швидку» матері, якій стало зле. Коли медики констатували смерть жінки, у закарпатця зупинився кровообіг і він помер.
Про інцидент повідомили у Закарпатському центрі екстреної медичної допомоги у п’ятницю, 26 червня.
«Швидку викликав син, повідомивши, що його матері потрібна допомога. Після прибуття медики констатували смерть жінки до приїзду бригади. Під час цього ж виклику сину померлої раптово стало зле. У чоловіка сталася зупинка кровообігу», – розповіли лікарі.
Парамедики намагалися реанімувати закарпатця, однак врятувати його не вдалося. Усі обставини події з’ясовують правоохоронці.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google