Запорізький «Металург» пропустив рекордні 13 голів у матчі другої ліги

20:13, 28 квітня 2017

У матчі 27-го туру другої ліги запорізький «Металург» програв «Енергії» з Нової Каховки з рахунком 1:13.

Цікаво, що у першому таймі запорізький клуб поступався гостям лише трьома голами, ще 10 м'ячів футболісти «Енергії» забили після перерви.

Найбільш результативним у зустрічі став Роман Бочак, який реалізував шість голів. Хет-триком відзначився Сергій Молочко. Ще по одному голу забили Кирило Процишин, Дмитро Шастал, Олександр Квасов, Вадим Россохатий.

Гол престижу для «Металургу» реалізував Сергій Керножицький, який забив на 87 хв зустрічі.

Таким чином «Металург» та «Енергія» повторили найбільший розгром в історії українського професійного футболу. З різницею у 12 м'ячів у травні 2006 року «Інтер» з Боярки поступився «Десні» - тоді рахунок матчу був 12:0 на користь чернігівського клубу.