Демобілізовані військові можуть отримати психологічні консультації через всеукраїнський онлайн-сервіс «Допомога», повідомила психолог Катерина Пройда.
«Цей сайт є унікальним, оскільки дає можливість дистанційно, оперативно і анонімно робити самодіагностику, дізнаватися, що таке психотравма, стрес, які його наслідки, а також якою, в конкретному випадку, може бути допомога і самодопомога», - заявила психолог Катерина Пройда під час презентації в Українському кризовому медіацентрі.
«З ресурсом, який є безкоштовним, можна працювати з мобільних телефонів, комп’ютерів та інших мобільних приладів», - йдеться у повідомленні.
За даними кризового центру, наразі до надання психологічної допомоги військовим залучено понад 200 психологів по всій Україні та є 12 діючих реабілітаційних центрів, які працюють з бійцями.
На сайті партнерів ресурсу, зокрема – Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій – буде розміщено актуальні бази даних українських клінік та установ, що надають психологічну допомогу.
Як повідомляв ZAXID.NET, за даними Ольги Богомолець, станом на листопад 2014 року психіатричну допомогу отримали 10 тис. бійців, які повернулися із зони АТО.