Заступник керівника АМКУ Львівщини затриманий на хабарі

10:15, 20 лютого 2012

Співробітники СБУ затримали у м. Львові затримали заступника керівника Львівського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України під час одержання від підприємця хабара у розмірі 5 тис. грн.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі УСБУ у Львівській області, державний службовець, що займає відповідальне становище в повноваження якої входить здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, вимагав хабар у  представника однієї з комерційних структур міста за накладання на підприємця меншої суми штрафу за вчинене ним порушення.

У відповідності до законодавства, затриманий представник влади міг застосувати до підприємця штрафні санкції у розмірі 5% від річного прибутку фізичної особи, які б були перераховані у бюджет держави. Однак, посадовець вирішив збагатитися сама, вимагаючи хабар.

За матеріалами Управління СБУ у Львівській області органами прокуратури стосовно затриманого держслужбовця  порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину передбаченого ч.3 ст. 368  КК України (одержання хабара).

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Водночас повідомляємо, що в Управлінні СБУ у Львівській області цілодобово діє телефон довіри 298-66-22, за яким приймаються повідомлення громадян про факти перешкоджання посадовцями різних рівнів законній діяльності суб’єктів господарювання, шляхом корупції та хабарництва. Отримана за цим номером телефону інформація, у відповідності до законодавства України, буде обов’язково перевірена.