Заступник очільниці Міністерства охорони здоров’я Михайло Загрійчук подав у відставку, про що написав 20 листопада на своїй сторінці у Facebook. Пізніше під час брифінгу цю інформацію підтвердив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, пише LB.ua.
У вересні Михайло Загрійчук опинився в центрі скандалу в міністерстві. Тоді він попросив звільнитися за власним бажанням керівницю Директорату медичних послуг Оксану Сухорукову та ще низку співробітників, які прийшли працювати в МОЗ при Уляні Супрун, через «різне бачення» медичної реформи. Співробітники МОЗ написали відкритого листа до прем’єр-міністра, в якому йшлося, що Михайло Загрійчук погрожував «знайти спосіб позбутися» від неугодних людей.
Як пише theБабель, тоді ж державний секретар МОЗ Артем Янчук наказав провести оцінювання всіх державних службовців міністерства. Міністерка Зоряна Скалецька назвала це аудитом і пообіцяла залишити в МОЗ тільки ефективних працівників.
У коментарі LB.ua Михайло Загрійчук сказав, що його звільнення не пов’язане із вересневим конфліктом, а спричинене істотними розбіжностями з міністеркою та її командою щодо трансформації системи охорони здоров’я загалом та системи трансплантації зокрема.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google«Я не поділяю деякі підходи. Мій підхід до трансформації системи охорони здоров'я, як медика, кардинально відрізняється від підходу юриста (Зоряна Скалецька – юристка, – прим. ред.). Будь-яка реформа неможлива, якщо ти не спілкуєшся з лікарським співтовариством, колективами медиків, пацієнтами. З міністерського крісла реформу зробити неможливо», – сказав екс-заступник міністерки.
За його словами, він збирається повернутися до роботи в Інституті Шалімова.