Завершився чемпіонат міста з баскетболу

Фінал з баскетболу

22:21, 29 травня 2014

Ще у жовтні одинадцять найкращих аматорських команд вийшли на старт, щоби визначити чемпіона. За кубок переможця у вирішальній грі зійшлися найсильніші — "Медін" та "СКІФ".

Це міська першість Львова і тут вдосталь своїх зірок. Тим паче у фіналі. Влучний штрафний — запросто. Два очки в ефектному проході — не питання. Дальній трюльник — точно в ціль. Дві найкращі команди регулярки пройшли всі раунди плей-оф і тепер між ними та титулом лише одна перемога.

Як і годиться, старт фіналу напружений та рівний. Команди йдуть нога в ногу, але досвідченіші хлопці з "Медіна" організовують спурт і втікають у відрив. На велику перерву вирушають з дванадцятьма очками фори.

У третій чверті скіфи роблять справжній кам-бек. Старанно захищаються, агресивно атакують і реанімують інтригу. Але на більше команду інфіза не вистачає. "Медін" кілька разів влучає в ціль і повертає все на свої місця.

"Медін" дотискає суперників, впевнено перемагає 91:71 і стає чемпіоном міста. Трійку призерів замкнув БК "Львів". Захищати титул зелені розпочнуть в жовтні, а в вересні на команд чекає кубковий турнір.