Завершився Відкритий кубок Львова із кікбоксингу за найпрестижнішою версією WAKO

15:35, 8 травня 2018

Завершився масштабний Відкритий кубок Львова із кікбоксингу за версією WAKO. На стартах пробивали собі шлях до перемоги понад 200 атлетів.

Турнір проводили у п`яти розділах. Від поінт-файтингу, де бій триває до одного чіткого попадання, і до повноконтактного К-1. Тож випробувати свої сили мали змогу не лише досвідчені профі, а й діти і початківці.

Учасниця змагань Даша каже: «Нічого страшного, що суперниця програла. Це досвід. Трохи шкода її».

Старти відбуваються за правилами найпрестижнішої серії WAKO. Президент обласної федерації кікбоксингу Іван Данченко розповідає: «Маємо 99 відсотків гарантії, що кікбоксинг саме за цією версією стане олімпійським. І буде в програмі Ігор 2024 року».

У форматі Відкритого кубка Львова змагання з кікбоксингу відбулися вперше. Однак дебютний турнір зібрав спортсменів аж із 15 областей. Тут гартували характер і вчилися долати страхи. Учасник Відкритого кубка Львова Артем Хомин розповідає: «Суперник був сильним, але тренер мені допоміг. Казав бити руками і ногами. Я послухав тренера і переміг. Найбільше попадав у живіт і в голову».

Цей турнір планують зробити традиційним. І сподіваються наступного року звести на рингу і татамі ще більше кікбоксерів.