Завершується змагання за кубок Львівщини з футзалу

Кубок Львівщини з футзалу

20:23, 19 серпня 2013

Важкі футзальні матчі групового раунду команди уже відіграли.

Тепер настав час найважливіших протистоянь. Чи перемогли енергетики у дербі та хто врешті виборов головний трофей знає Віталій Кулачковський.

Футзалісти "Югри" спокійно дивляться як українські клуби борються у малому фіналі. На росіян іще чекає боротьба за золото. А от принципові суперники за бронзові нагороди перший тайм звели до нічиєї.

А одразу після перерви новачок "Енергії" Олександр Бондар виводить господарів уперед. Але майже відразу "Ураган" відновлює статус-кво. Команди іще по разу розписуються у воротах одна одної, а потім розпочинається війна характерів.

Шанс пробити Кардаша втрачає іще один екс-енергетик Ільдар Макаєв, господарі відповідають випадом Павленка. Обидві команди нервують. Про те, що матч товариський ніхто і не згадує.

Врешті у рівній грі фортуна усміхається львів'янам. Євген Рогачов забиває переможний м'яч за дві з половиною секунди до фінальної сирени. 4:3 - бронзова перемога "Енергії".

Не менш запеклим видався і фінал. Минулорічний тріумфатор "Газпром" зі стартовим свистком кидається в атаку. Росіяни дають зрозуміти відібрати титул "Тулпару" буде дуже важко. Сибіряки швидко забивають два м'ячі, але казахи не здаються.

За рахунку 4:2 "Тулпар" кидає у бій 5-го польового і це дає результат. Дебютанти турніру скорочують відрив, росіяни беруть тайм-аут. Але це їм не допомагає. Тулпар забиває ще раз і переводить матч в овер-тайм.

За додатковим часом спостерігають навіть баскетболісти "Галичини". Заведені казахи вп'яте пробивають кіпера "Газпрому", а потім відстоюють перемогу.

5:4 - сенсаційна перемога "Тулпару", якого львівські уболівальники запам'ятають надовго.