Львівська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України вдячна всім хто розуміється на проблемах спорту та висвітлює їх.
В своєму складі має сім спортивних споруд, чотири з яких є базами олімпійської підготовки. Це найпотужніша матеріально-технічна база в системі Товариства «Динамо» України та у Львівській області. Працює 284 чоловіка, фонд заробітної плати в рік складає 7 млн. гривень, комунальні послуги становлять близько 4 млн. гривень. З обласного бюджету на заробітну плату працівникам виділено 3 млн. 450 тисяч гривень.
За останні роки в організації збудовано новий сучасний тир, проведена повна реконструкція спортивно-оздоровчої бази в місті Моршині, зроблено капітальний ремонт роздягалень у місті Львові по вулиці Янева, 10, збудована нова котельня в спортивному залі боротьби на водному басейні «Динамо» по вулиці Стуса, 4, завершується будівництво мотелю в місті Львові по вулиці Янева, 10 – відповідно до інвестиційного договору.
В 2015 році за кошти Товариства отримано чотири нові борцівські килими, сітки для великого тенісу у кількості 10 штук, підзорні труби та набої.
На 2016 рік виділено 2,5 млн. гривень з бюджету Товариства для реконструкції Палацу спорту по вул. Вітовського, 53 (заміна центрального вітражу, ремонт душової, роздягалок та вентиляції). На сьогодні планується реконструкція водного басейну по вулиці Стуса.
На всіх спортивних спорудах проводяться постійно заняття працівників правоохоронних структур, спортивних секцій та оздоровлення територіальної громади Львова, а також змагання міжнародного, всеукраїнського та обласного рівнів.
В Львівській обласній організації ФСТ «Динамо» працює три дитячо-юнацькі спортивні школи. В 2010 році школа «Атлет» була визнана кращою школою в Україні, а школа «Здоров’я» зайняла друге місце в Україні. В спортивних школах культивується 14 видів спорту, де працює 57 тренерів, з них 14 – Заслужені тренери та команда водного поло «Динамо» - Львів, якій в цьому році виповнюється 67 років.
За підсумками роботи 2015 року школа «Здоров’я» була визнана найкращою школою в області.
Бюджет трьох спортивних шкіл складає 4 млн. 393 тисячі гривень. Звідки 12 мільйонів гривень?
У всіх Олімпійських іграх приймали участь Львівські динамівці здобуваючи призові нагороди, а з Лондонської Олімпіади, де приймали участь 12 львівських динамівців привезли дві найвищі нагороди.
Ліцензії на право участі у 31-х літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) уже завоювали 8 спортсменів організації, планується завоювання ще 2-х ліцензій.
До складу збірних команд України зараховано 149 спортсменів організації. На Перших Європейських іграх виступило 19 спортсменів організації, ними завойовано 8 медалей.
На рівні Товариства «Динамо» України було намічено ряд заходів по покращенню роботи секції дзюдо. Придбано та встановлено два килими для занять дітей на суму 296 тисяч гривень, два кімоно на суму 6 865 гривень для кращого спортсмена секції Олега Овчаренко (9 місце на чемпіонаті світу серед спортсменів до 21 року), 20 тисяч гривень виділено для проведення навчально-тренувального збору. Секція дзюдо працює системно, згідно розкладу занять.
В залі важкої атлетики працює три тренери. В 2015 році було придбано спортивне взуття, штангетки 8 пар, диски для штанг в кількості 10 штук на суму 13 тисяч 725 гривень. Важкоатлетичне обладнання вартує дорого і організація буде просити передбачити в бюджеті області кошти на 2017 рік для придбання спортивного інвентаря та обладнання ДЮСШ.
Для організації трьохзальний спортивний комплекс обходиться один мільйон 200 тисяч гривень в рік. Ціна одного метру кубічного газу у грудні 2015 року становила 9 грн. 30 коп. з ПДВ, що ускладнювало опалення приміщень на повну потужність.
Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України просить всіх причетних людей до спорту в цей непростий час для нашої Держави на передодні Олімпійських ігор не займатись популізмом та саморекламою.
Щиро вдячні за розуміння.
Динамівці Львівщини.