Збірна Аргентини пробивається у півфінал ЧС-2014

20:58, 5 липня 2014

Чвертьфінальна зустріч збірної Аргентини і Бельгії запам'ятається швидким та якісним футболом. Аргентинці володіли м'ячем із незначною перевагою і мали на своєму рахунку більшу кількість ударів у створ. Бельгійці ж у свою чергу продемонстрували якісну гру, однак все таки поступилися класом супернику.

Збірна Аргентини зуміла вирватись вперед вже на 8 хвилині - Ді Марія отримав пас від Мессі, потім здійснив передачу на Сабалета. Однак удар був неточним і м'яч рикошетом заскочив у штрафну. Тоді ж Гонсало Ігуаїн зльоту пробив у дальній кут - 1:0.

Бельгійці що було сили намагалися взяти ворота Аргентини, однак потрапляли в офсайд, або ж натрапляли на опір суперників. До речі, збірна Аргентини провела 26 матч поспіль без програшу за участю Ліонеля Мессі.

У першому таймі з поля вибув один із ключових гравців аргентинської збірної - Анхель Ді Марія. Його участь у подальших матчах Аргентини залишається під питанням.

Нагадаємо, що вчора через травму хребта зі змагань за головний трофей мундіалю вибув найбільш зірковий бразильський гравець - Неймар.