Збірна Бельгії не залишає шансів Росії

20:54, 22 червня 2014

Бельгійська збірна на останніх хвилинах перемагає російську команду з рахунком 1:0.

У першому таймі м'ячем більше володіли бельгійці, однак ця перевага була доволі незначною. Збірна Бельгії більше атакувала, більше нав'язувала гру, Росія більше грала на контратаках. Найкращий момент за перший тайм був все таки у збірної Росії.

У другій половині гри росіяни грали більш розкуто, частіше атакували ворота «червоних дияволів». Однак російським футболістам не вистачало точності у реалізації.

На останніх хвилинах бельгійці зібралися і вже активніше атакували ворота збірної Росії. М'яч майже не виходив за половину поля росіян. На 83 хвилині бельгійці заробляють штрафний, однак м'яч влучив у стійку воріт.

На 88 хвилині Еден Азар флангом втік від захисника, віддав до штрафного під удар Оріджі, який без жодного сумніву розстріляв ворота збірної Росії - 1:0.

Таким чином збірна Бельгії забезпечує собі вихід у серію плей-офф мундіалю. Подальша участь росіян на чемпіонаті світу у Бразилії на разі залишається під питанням.